"جاذبه های گردشگری جهان"

 • جاذبه های شیراز

  جاذبه های شیراز

  شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان فارس است. مساحت شیراز ۱۲۶۸ کیلومتر مربع است و در جنوب غربی ایران قرار دارد. ارتفاع آن از سطح دریا بین ۱۴۸۰ تا ۱۶۷۰ متر است. رودخانه ی فصلی این شهر، خشک یا هفت پلیی نام دارد که پس از عبور از شهر،‌ به دریاچه ی مهارلو می‌ریزد.
 • جاذبه های گردشگری آلمان

  جاذبه های گردشگری آلمان

  معروف ترین مقصد توریستی آلمان شهر برلین است که یکی از فریبنده ترین پایتخت ها در اروپا می باشد. بسیاری از شهر های مهم دیگر المان هم، تاریخ پر افتخاری دارند. البته جاذبه های توریستی آلمان فقط به شهر های آن ختم نمی شود.
 • سوغاتی های مسکو

  سوغاتی های مسکو

  مسکو، پایتخت روسیه و مهم ترین شهر این کشور پهناور است و سالانه میلیون ها نفر به این شهر سفر می کنند.مسکو سوغاتی های زیادی دارد و با هر سلیقه و بودجه ای می توانید هدایای خوبی خریداری کنید.
  -
  moscow
  ... بیشتر بخوانید
 • ساختمان های نمادین دبی

  ساختمان های نمادین دبی

  کشور امارات متحده عربی عمر چندانی ندارد و تنها ۴۰ سال است که به وجود آمده است. با این حال، در همین مدت کوتاه توانسته به یکی از کشورهای مدرن و پیشرفته دنیا تبدیل شود
  -
  dubai towers
  ... بیشتر بخوانید
 • زیباترین شیشه کاری های جهان

  زیباترین شیشه کاری های جهان

  از جمله ی مکان هایی که دارای زیباترین شیشه کاری های جهان هستند معمولا کلیساها و مساجد هستند و دلیلش هم این است که این مکان های مقدس معمولا محلی برای تجلی هنر و معماری بوده اند.
  -
  shishe kari
  ... بیشتر بخوانید
 • تفریحات در آنکارا

  تفریحات در آنکارا

  آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و بعد ازاستانبول دومین شهر بزرگ این کشور محسوب می شود. بناهای تاریخی و توریستی بسیاری در این شهر قرار دارد.
  -
  ankara
  ... بیشتر بخوانید
 • شفافترین مقصد های گردشگری

  شفافترین مقصد های گردشگری

  یکی از شرایطی که عاشقان طبیعت و طبیعتگردان برای انتخاب مقصد خود در نظر می گیرند، وجود آب مانند دریا، دریاچه و از این قبیل موارد است. همواره در طبیعت گردی، مناطقی که از فراوانی آب برخوردار باشد، بیشتر برای گردش انتخاب می شود؛ حال آنکه این آب دارای زلالی و شفافیت منحصر به فردی نیز باشد.
  -
  shafaftrin
  ... بیشتر بخوانید
 • زیباترین مناطق دنیا

  زیباترین مناطق دنیا

  سفر همواره برای ساختن لحظات هیجان انگیز و ماندگار در زندگی هر فرد، بسیار لازم و ضروری است؛ اگر می خواهید سفر هیجان انگیزی را شروع کنید و یا حتی اطلاعات عمومی خود را در زمینه گردشگری افزایش دهید پیشنهاد می کنیم این مطلب را در وبلاگ سپهر سیاحان از دست ندهید.
  -
  zibatarin manateghe donya
  ... بیشتر بخوانید
 • ثروتمندترین کشورهای جهان

  ثروتمندترین کشورهای جهان

  حدود ۲۰۰ کشور روی کره زمین وجود دارند و از میان، تنها تعداد انگشت شماری به عنوان کشور ثروتمند و متمول شناخته می شوند. هرساله لیست ثروتمندترین کشورهای جهان منتشر می شود و امسال نیز ثروتمندترین کشورهای جهان در سال ۲۰۱۸ معرفی شده اند.
  -
  rich country
  ... بیشتر بخوانید
 • حقایق جالب در مورد تفلیس

  حقایق جالب در مورد تفلیس

  شهر تفلیس، پایتخت گرجستان تاریخ پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است و بارها ویران شده و دوباره از نو ساخته شده است.
  -
  tibilis
  ... بیشتر بخوانید