"خریدبلیط هواپیما داخلی وخارجی"

 • شرکت هواپیمایی پگاسوس

  شرکت هواپیمایی پگاسوس

  پگاسوس ایرلاین یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی ترکیه که نام آن به معنی اسب بالدار و وفادار بوده و کلمه ای یونانی است، به مقاصد گوناگونی در کشور ترکیه و سایر نقاط جهان پرواز انجام داده و به دلیل برخورداری از نرخ پایین، از مخاطبان بالایی برخوردار است.
 • شرکت هواپیمایی کیش ایر

  شرکت هواپیمایی کیش ایر

  شرکت هواپیمایی کیش ایر (Kish Airlines) در سال ۱۳۷۰ و در راستای توسعه گردشگری جزیره کیش آغاز به کار کرد. در دهه ۷۰ و با ساخت و سازها و مدرن سازی جزیره کیش و تبدیل شدن این جزیره به منطقه آزاد تجاری لزوم وجود راه ارتباطی بین جزیره کیش و سایر شهرهای ایران و همینطور کشورهای حاشیه خلیج فارس احساس می شد. به همین منظور هواپیمایی کیش ایر که یک ایرلاین خصوصی و متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش است تاسیس شد.
  -
  kish air
  ... بیشتر بخوانید
 • شرکت هواپیمایی تابان

  شرکت هواپیمایی تابان

  شرکت هواپیمایی تابان با کد یاتا HH در سال ۱۳۸۴ و پس از کسب مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشور تاسیس شد و از سال ۱۳۸۵ به طور رسمی پروازهایش را انجام داده است.
 • شرکت هواپیمایی بوراجت ترکیه

  شرکت هواپیمایی بوراجت ترکیه

  شرکت هواپیمایی بوراجت یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی ترکیه بوده و فعالیت خود را در سال 2008 آغاز کرده است. این شرکت هواپیمایی با سرمایه گذاری فردی با تابعیت ترکیه و ساکن آمریکا تاسیس شده و امروزه یکی از برند های شناخته شده در این کشور بشمار می آید.
  -
  Borajet
  ... بیشتر بخوانید
 • شرکت هواپیمایی فلای بغداد

  شرکت هواپیمایی فلای بغداد

  شرکت هواپیمایی فلای بغداد با کد یاتا IF در سال 2014 تاسیس شده و یک سال بعد فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی که دفتر مرکزی آن در شهر بغداد کشور عراق قرار دارد، به 14 مقصد داخلی و بین المللی پرواز مستقیم دارد.
  -
  fly baghdad
  ... بیشتر بخوانید