سواحل کمتر شناخته شده کارائیب

۱۳۹۷ ۲۲ مهر

ساحل بلوفیلدز

این ساحل شنی در جنوب غربی کشور جامائیکا قرار گرفته است. زمانی که قصد داشته باشید تا تعطیلات خود را در سواحل جامائیکا سپری کنید ۲ گزینه پیش روی شماست، یا می بایست در سواحل شنی در کنار صدها گردشگر دیگر اقامت کنید و یا هزینه بالایی را برای اقامتگاه های خصوصی پرداخت نمایید. اما بلو بی ویلاس (Blue Bay Villas) که در جنوب غربی جامائیکا قرار گرفته است تعداد گردشگران و مهمانان کمتری را در خود جای داده و برای افرادی که می خواهند تعطیلات خود را در محلی آرام و بدون هیاهو و سواحل کمتر شناخته شده و کنار درختان مانگرو سپری کنند یکی از بهترین مکان ها همین ساحل بلوفیلدز می باشد.

 

رندیووس بی

رندیووس بی یک خلیج کوچک در جنوب غربی یکی از جزایر آنتیگوا است. رویای هر مسافری برای رسیدن به یک ساحل دنج با شن های سفید رنگ که در یک خلیج کوچک و بی نظیر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ساحل می بایست خودروی خود را پارک کرده و با حدود نیم ساعت پیاده روی و عبور از یک تپه به این ساحل خلوت و بی نظیر برسید.

 

ساحل لاساگس

 

ساحل لاساگس در جنوب شرقی جزیره گرانادا در دریای کارائیب قرار گرفته است. گرانادا دارای سواحلی زیبا و جذاب برای گذراندن تعطیلات به حساب می آید اما اغلب گردشگران برای اقامت خود سواحل مگزین (Magazine Beach) و سواحل گرند آنس (Grand Anse) را انتخاب می نمایند، در حالی که اگر به سمت سواحل لاساگس رفته و کمی از جاده اصلی فاصله بگیرید با یک محیط آرامش بخش و دنج و درختان نخل کشیده و شن های سفید رنگ روبه رو خواهید شد.

 

 

 

 
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
  نفر این تور را پسندیده اند.